Lądowko co to jest
Definicja Lądowisko w prawie. Znaczenie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w.

Czy przydatne?

Definicja Lądowisko w prawie

Słownik LĄDOWISKO: Wydzielony region na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego ruchu statków powietrznych, ujęty w ewidencji lądowisk
art. 2 pkt 5 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze.

Znaczenie Lokal:
Wyjaśnienie rozumieć lokal wykorzystywany do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, a również lokal będący pracownią wykorzystywaną twórcy do prowadzenia działalności w zakresie kultury i sztuki; nie jest w lądowisko co to jest.
Znaczenie Lotnisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego lądowisko definicja.
Znaczenie Lokal Socjalny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal nadający się do zamieszkania z racji na wyposażenie i stan techniczny, którego powierzchnia pokoi przypadająca na członka gospodarstwa domowego najemcy nie może być mniejsza niż 5 m2 lądowisko co znaczy.
Znaczenie Lot Tranzytowy:
Wyjaśnienie Lot w przestrzeni powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczynający się i kończący poza jej terytorium art. 2 pkt 11 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lądowisko słownik.
Znaczenie Lot Międzynarodowy:
Wyjaśnienie Lot, w trakcie którego następuje przekroczenie granicy państwowej art. 2 pkt 10 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lądowisko znaczenie.

Czym jest Lądowisko znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: