Lokal co to jest
Definicja Lokal w prawie. Znaczenie rozumieć lokal wykorzystywany do zaspokajania potrzeb.

Czy przydatne?

Definicja Lokal w prawie

Definicja z ang. Premises, z niem. Räumlichkeiten.

Słownik LOKAL: Należy poprzez to rozumieć lokal wykorzystywany do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, a również lokal będący pracownią wykorzystywaną twórcy do prowadzenia działalności w zakresie kultury i sztuki; nie jest w rozumieniu ustawy lokalem pomieszczenie przeznaczone do krótkotrwałego pobytu osób, zwłaszcza znajdujące się w budynkach internatów, burs, pensjonatów, hoteli, domów wypoczynkowych albo w innych budynkach wykorzystywanych do celów turystycznych albo wypoczynkowych.
art. 2 ust. 1 ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego.

Znaczenie Lot Międzynarodowy:
Wyjaśnienie Lot, w trakcie którego następuje przekroczenie granicy państwowej art. 2 pkt 10 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lokal.
Znaczenie Lokal Socjalny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal nadający się do zamieszkania z racji na wyposażenie i stan techniczny, którego powierzchnia pokoi przypadająca na członka gospodarstwa domowego najemcy nie może być mniejsza niż 5 m2 lokal.
Znaczenie Lotnisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego lokal.
Znaczenie Lot Tranzytowy:
Wyjaśnienie Lot w przestrzeni powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczynający się i kończący poza jej terytorium art. 2 pkt 11 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lokal.
Znaczenie Lokal Zamienny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal znajdujący się w tej samej miejscowości, gdzie jest położony lokal dotychczasowy, zaopatrzony w przynajmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był zaopatrzony lokal stosowany lokal.

Czym jest Lokal znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: