Lot międzynarodowy co to jest
Definicja Lot międzynarodowy w prawie. Znaczenie którego następuje przekroczenie granicy państwowej.

Czy przydatne?

Definicja Lot międzynarodowy w prawie

Definicja z ang. international flight, z niem. internationalen Flug.

Słownik LOT MIĘDZYNARODOWY: Lot, w trakcie którego następuje przekroczenie granicy państwowej
art. 2 pkt 10 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze
.

Znaczenie Lot Długodystansowy:
Wyjaśnienie Jednoodcinkowy lot na dystansie, którego pokonanie wymaga minimum 8 godz. lotu statku powietrznego art. 2 pkt 12 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lot międzynarodowy.
Znaczenie Leczenie Planowane:
Wyjaśnienie leczenie do innego państwa członkowskiego wymaga od zainteresowanego posiadania w jednym z krajów członkowskich Wspólnoty ubezpieczenia chorobowego/zdrowotnego uprawniającego go do korzystania ze lot międzynarodowy.
Znaczenie Lot Tranzytowy:
Wyjaśnienie Lot w przestrzeni powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczynający się i kończący poza jej terytorium art. 2 pkt 11 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lot międzynarodowy.
Znaczenie Lokal:
Wyjaśnienie rozumieć lokal wykorzystywany do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, a również lokal będący pracownią wykorzystywaną twórcy do prowadzenia działalności w zakresie kultury i sztuki; nie jest w lot międzynarodowy.
Znaczenie Lokator:
Wyjaśnienie rozumieć najemcę lokalu albo osobę używającą lokal na podstawie innego tytułu prawnego niż prawo własności. art. 2 ust. 1 ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie lot międzynarodowy.

Czym jest Lot międzynarodowy znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: