Lot międzynarodowy co to jest
Definicja Lot międzynarodowy w prawie. Znaczenie którego następuje przekroczenie granicy państwowej.

Czy przydatne?

Definicja Lot międzynarodowy w prawie

Definicja z ang. international flight, z niem. internationalen Flug.

Słownik LOT MIĘDZYNARODOWY: Lot, w trakcie którego następuje przekroczenie granicy państwowej
art. 2 pkt 10 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze
.

Znaczenie Leczenie Planowane:
Wyjaśnienie leczenie do innego państwa członkowskiego wymaga od zainteresowanego posiadania w jednym z krajów członkowskich Wspólnoty ubezpieczenia chorobowego/zdrowotnego uprawniającego go do korzystania ze lot międzynarodowy.
Znaczenie Lądowisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego ruchu statków powietrznych, ujęty w ewidencji lądowisk art. 2 pkt 5 Ustawy z lot międzynarodowy.
Znaczenie Licencja (Według Ustawy O Transporcie Drogowym - Przyp. Red.):
Wyjaśnienie administracyjna wydana poprzez Głównego Inspektora Transportu Drogowego albo określony w ustawie organ samorządu terytorialnego, uprawniająca do podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej w lot międzynarodowy.
Znaczenie Lotnisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego lot międzynarodowy.
Znaczenie Leasing:
Wyjaśnienie której Leasingodawca (finansujący) przekazuje Leasingobiorcy (korzystającemu) prawo do używania dobra w uzgodnionym okresie czasu za ustalone płatności (raty leasingowe). Lesing może być finansowy i lot międzynarodowy.

Czym jest Lot międzynarodowy znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: