Lotnko co to jest
Definicja Lotnisko w prawie. Znaczenie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w.

Czy przydatne?

Definicja Lotnisko w prawie

Definicja z ang. Airport, z niem. Flughafen.

Słownik LOTNISKO: Wydzielony region na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego granicach przedmiotami i urządzeniami budowlanymi o charakterze trwałym, wpisany do rejestru lotnisk
art. 2 pkt 4 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze.

Znaczenie Leczenie Planowane:
Wyjaśnienie leczenie do innego państwa członkowskiego wymaga od zainteresowanego posiadania w jednym z krajów członkowskich Wspólnoty ubezpieczenia chorobowego/zdrowotnego uprawniającego go do korzystania ze lotnisko.
Znaczenie Lot Handlowy:
Wyjaśnienie Lot związany z lądowaniem handlowym art. 2 pkt 9 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lotnisko.
Znaczenie Lokal Zamienny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal znajdujący się w tej samej miejscowości, gdzie jest położony lokal dotychczasowy, zaopatrzony w przynajmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był zaopatrzony lokal stosowany lotnisko.
Znaczenie Licencja (Według Ustawy O Transporcie Drogowym - Przyp. Red.):
Wyjaśnienie administracyjna wydana poprzez Głównego Inspektora Transportu Drogowego albo określony w ustawie organ samorządu terytorialnego, uprawniająca do podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej w lotnisko.
Znaczenie Lot Długodystansowy:
Wyjaśnienie Jednoodcinkowy lot na dystansie, którego pokonanie wymaga minimum 8 godz. lotu statku powietrznego art. 2 pkt 12 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lotnisko.

Czym jest Lotnisko znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: