Lotnko co to jest
Definicja Lotnisko w prawie. Znaczenie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w.

Czy przydatne?

Definicja Lotnisko w prawie

Definicja z ang. Airport, z niem. Flughafen.

Słownik LOTNISKO: Wydzielony region na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego albo nawodnego ruchu statków powietrznych, wraz ze znajdującymi się w jego granicach przedmiotami i urządzeniami budowlanymi o charakterze trwałym, wpisany do rejestru lotnisk
art. 2 pkt 4 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze.

Znaczenie Lot Międzynarodowy:
Wyjaśnienie Lot, w trakcie którego następuje przekroczenie granicy państwowej art. 2 pkt 10 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lotnisko.
Znaczenie Lot Handlowy:
Wyjaśnienie Lot związany z lądowaniem handlowym art. 2 pkt 9 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lotnisko.
Znaczenie Lokal:
Wyjaśnienie rozumieć lokal wykorzystywany do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, a również lokal będący pracownią wykorzystywaną twórcy do prowadzenia działalności w zakresie kultury i sztuki; nie jest w lotnisko.
Znaczenie Lokal Socjalny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal nadający się do zamieszkania z racji na wyposażenie i stan techniczny, którego powierzchnia pokoi przypadająca na członka gospodarstwa domowego najemcy nie może być mniejsza niż 5 m2 lotnisko.
Znaczenie Lokal Zamienny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal znajdujący się w tej samej miejscowości, gdzie jest położony lokal dotychczasowy, zaopatrzony w przynajmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był zaopatrzony lokal stosowany lotnisko.

Czym jest Lotnisko znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: