Solidarność dłużników co to jest
Definicja Solidarność dłużników w prawie. Znaczenie może być zobowiązanych w ten sposób, iż.

Czy przydatne?

Definicja Solidarność dłużników w prawie

Definicja z ang. solidarity debtors, z niem. Solidarität Schuldnern.

Słownik SOLIDARNOŚĆ DŁUŻNIKÓW: Kilku dłużników może być zobowiązanych w ten sposób, iż wierzyciel może żądać całości albo części świadczenia od wszystkich dłużników łącznie, od kilku z nich albo od każdego z osobna, a zaspokojenie wierzyciela poprzez któregokolwiek z dłużników zwalnia pozostałych (solidarność dłużników).
Art. 366 § 1 kodeksu cywilnego.

Znaczenie Stan Nieruchomości:
Wyjaśnienie zagospodarowania, stan prawny, stan techniczno-użytkowy, stopień wyposażenia w urządzenia infrastruktury technicznej, a również stan otoczenia nieruchomości, w tym rozmiar, charakter i stopień solidarność dłużników.
Znaczenie Spółka Komandytowo - Akcyjna:
Wyjaśnienie akcyjna jest spółką osobową mającą na celu prowadzenie przedsiębiorstwa pod swoją spółką, w której wobec wierzycieli za zobowiązania spółki przynajmniej jeden wspólnik odpowiada bez ograniczenia solidarność dłużników.
Znaczenie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością:
Wyjaśnienie może być utworzona poprzez jedną lub więcej osób w każdym celu prawnie dopuszczalnym. Spółka z o.o. nie może być zawiązana wyłącznie poprzez inną jednoosobową spółkę z o.o.. Wspólnicy są zobowiązani solidarność dłużników.
Znaczenie Sieć WSK/WIS:
Wyjaśnienie uważane jest wspólną platformę opartą na Wspólnej Sieci Komunikacyjnej i Wspólnym Interfejsie Systemowym, stworzoną w celach łączności elektronicznej pomiędzy właściwymi organami krajów będących solidarność dłużników.
Znaczenie Sprzedaż Na Próbę:
Wyjaśnienie lub z zastrzeżeniem zbadania rzeczy poprzez kupującego poczytuje się w przypadku wątpliwości za zawartą pod warunkiem zawieszającym, iż kupujący uzna element sprzedaży za dobry. W braku oznaczenia w solidarność dłużników.

Czym jest Solidarność dłużników znaczenie w Słownik prawo S .

  • Dodano:
  • Autor: