Towary całkowicie uzyskane co to jest
Definicja Towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym Wspólnoty w prawie. Znaczenie wyroby.

Czy przydatne?

Definicja Towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym Wspólnoty w prawie

Definicja z ang. Goods wholly obtained in the customs territory of the Community, z niem. Waren vollständig im Zollgebiet der Gemeinschaft erhalten.

Słownik TOWARY CAŁKOWICIE UZYSKANE NA OBSZARZE CELNYM WSPÓLNOTY: wyroby kompletnie uzyskane w danym państwie:
a) produkty mineralne tam wydobyte.

Znaczenie Tymczasowe Pomieszczenie - Wymogi:
Wyjaśnienie pomieszczenie powinno: 1) posiadać dostęp do źródła zaopatrzenia w wodę i do ustępu, chociażby te urządzenia znajdowały się poza budynkiem; 2) posiadać oświetlenie naturalne i elektryczne; 3 towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym wspólnoty.
Znaczenie Towar:
Wyjaśnienie Rzecz, jak również energia i prawa majątkowe zbywalne towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym wspólnoty.
Znaczenie Transakcje CPN:
Wyjaśnienie angielskiego: Card Not Prezent) - transakcje nie wymagające fizycznego użycia karty płatniczej: zamówienie pocztowe ((z angielskiego: Mail Order), zamówienie telefoniczne (((z angielskiego: Telephone towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym wspólnoty.
Znaczenie Torowisko Tramwajowe:
Wyjaśnienie Część ulicy pomiędzy skrajnymi szynami wspólnie z zewnętrznymi pasami bezpieczeństwa o szerokości 0,5 m każdy. Art. 4 punkt 1 ustawy o drogach publicznych towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym wspólnoty.
Znaczenie Termin Oznaczony W Dniach:
Wyjaśnienie dniach kończy się z upływem ostatniego dnia. Jeśli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zjawisko, nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, gdzie to zjawisko nastąpiło. Art. 111 towary całkowicie uzyskane na obszarze celnym wspólnoty.

Czym jest Towary całkowicie uzyskane na znaczenie w Słownik prawo T .

  • Dodano:
  • Autor: