Ulica co to jest
Definicja Ulica w prawie. Znaczenie zabudowy albo przeznaczonym do zabudowy wedle przepisami o.

Czy przydatne?

Definicja Ulica w prawie

Definicja z ang. Street, z niem. Straße.

Słownik ULICA: Drogę na terenie zabudowy albo przeznaczonym do zabudowy wedle przepisami o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, gdzie ciągu może być zlokalizowane torowisko tramwajowe.
Art. 4 punkt 1 ustawy o drogach publicznych
.

Znaczenie Umowa Przewozu:
Wyjaśnienie przewozu przewoźnik zobowiązuje się w dziedzinie działalności swego przedsiębiorstwa do przewiezienia za wynagrodzeniem osób albo rzeczy. Art. 774 kodeksu cywilnego Przewóz osób - Przewoźnik ulica.
Znaczenie Urząd Celny:
Wyjaśnienie Każdy urząd, gdzie mogą zostać dokonane, w całości albo w części, formalności przewidziane przepisami celnymi ulica.
Znaczenie Usługa:
Wyjaśnienie Czynność świadczona odpłatnie, wymieniona w klasyfikacjach wydanych na podstawie regulaminów o statystyce publicznej ulica.
Znaczenie Umorzenie Egzkucji Administracyjnej:
Wyjaśnienie egzekucyjne umarza się: 1) jeśli wymóg został wykonany przed wszczęciem postępowania; 2) jeśli wymóg nie jest wymagalny, został umorzony albo wygasł z innego powodu lub jeśli wymóg nie istniał; 3 ulica.
Znaczenie Utrata Ulgi Podatkowej:
Wyjaśnienie niedopełnienia poprzez podatnika warunków uprawniających do skorzystania z uzyskanej ulgi podatkowej, prawo do wydania decyzji ustalającej zobowiązanie podatkowe powstaje w dniu, gdzie nastąpiło ulica.

Czym jest Ulica znaczenie w Słownik prawo U .

  • Dodano:
  • Autor: