Billboard co to jest
Co znaczy Billboard? Co to jest: mocowana najczęściej na budynkach, albo w innych miejscach – na.

Czy przydatne?

Co to jest Billboard

Definicja BILLBOARD: Billboard – reklama typu ATL. Spora tablica reklamowa mocowana najczęściej na budynkach, albo w innych miejscach – na słupach, przystankach, między budynkami etc.
W najwyższym stopniu dostępne w Polsce formaty billboardów:
- billboardy / freeboardy 12 m² o formacie 5x2,4
- billboardy / freeboardy 12 m² o formacie 4x3
- billboardy / freeboardy 18 m²
- citylighty 1,2x1,8
- megareklamy o pow. powyżej 18 m²
- słupy reklamowe
- billboardy 6 m² (metro)
Przykłady billboardów (kolejno: TBWA, Saatchi & Saatchi, Leo Burnett)

Słownik Advertorial:
Co oznacza To jest płatna tekstowa reklama prasowa. Zwykle taka forma reklamy, w naglówku albo stopce strony jest wyraźnie opisana. Np., iż to jest artykuł promocyjny albo artykuł reklamowy billboard co znaczy.
Słownik Below The Line (BTL):
Co oznacza zespół działań reklamowych kierowanych do ściśle określonej ekipy odbiorców regularnie przeprowadzanych poza massmediami. To są działania kierowane na klienta końcowego i odbiorców detalicznych billboard krzyżówka.
Słownik Członkowie:
Co oznacza od 1195942792|%e %b %Y, %H:%M %Z (%O temu) function updateMemberList925954(pageNo) { var p = {}; p.showSince = 'true'; var containerElId = 'ml-925954'; p.page = pageNo; OZONE.ajax.requestModule billboard co to jest.
Słownik Roll-Up:
Co oznacza wystawienniczego, składający się z kasety zawierającej zwinięty wydruk (na tworzywie PCV albo papierze), i najczęściej aluminowych rurek. Bardzo krótki czas montażu i łatwość przechowywania i billboard słownik.
Słownik CMYK:
Co oznacza czterech podstawowych kolorów farb drukarskich służących powszechnie w druku kolorowym w poligrafii. Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów oprócz koloru czarnego billboard czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: