BTL (below the line co to jest
Co znaczy BTL (below the line)? Co to jest: wykorzystująca mniej konwencjonalne sposoby i nośniki.

Czy przydatne?

Co to jest BTL (below the line)

Definicja BTL (BELOW THE LINE): Below The Line (BTL) – metoda działań marketingowych wykorzystująca mniej konwencjonalne sposoby i nośniki do promocji niż ATL. BTL jest działaniem reklamowym skierowanym do indywidualnego odbiorcy; nie jest reklamą w środkach masowego przekazu. Nośnikami BTL są między innymi mailing, direct mail, public relations, promocje, POS (Point Of Sale), POP (Point Of Purchase), buzz-marketing etc.
Przykład BTL (mailing, agencja AdFabrika FCB)
Przykład BTL (mailing, agencja AdFabrika FCB)

Słownik Członkowie:
Co oznacza od 1195942792|%e %b %Y, %H:%M %Z (%O temu) function updateMemberList925954(pageNo) { var p = {}; p.showSince = 'true'; var containerElId = 'ml-925954'; p.page = pageNo; OZONE.ajax.requestModule btl (below the line) co znaczy.
Słownik Zarządzaj Sajtem:
Co oznacza Błąd uprawnień btl (below the line) krzyżówka.
Słownik DTP:
Co oznacza Publishing) - termin oznaczający ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które zostaną powielone sposobami poligraficznymi. Inaczej mówiąc DTP to jest komputerowe btl (below the line) co to jest.
Słownik Roll-Up:
Co oznacza wystawienniczego, składający się z kasety zawierającej zwinięty wydruk (na tworzywie PCV albo papierze), i najczęściej aluminowych rurek. Bardzo krótki czas montażu i łatwość przechowywania i btl (below the line) słownik.
Słownik Account Supervisor:
Co oznacza Tak zwanyprzedmenedżer. Osoba oczekująca na promocję na menegera btl (below the line) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: