CMYK co to jest
Co znaczy CMYK? Co to jest: służących powszechnie w druku kolorowym w poligrafii. Skrót CMYK.

Czy przydatne?

Co to jest CMYK

Definicja CMYK: CMYK – zbiór czterech podstawowych kolorów farb drukarskich służących powszechnie w druku kolorowym w poligrafii.
Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów oprócz koloru czarnego: C - cyan, M - magenta, Y - yellow, K - black.
Barwy wynikowe w metodzie CMYK otrzymuje się przez łączenie barw podstawowych w proporcjach (dla każdej z nich) od 0% do 100%.
przez połączenie tych czterech kolorów w poligrafii uzyskuje się zadruk pełnokolorowy, fullcolor. Pełen kolor znaczy, iż możesz uzyskać wszystkie barwy tęczy na Twoich ulotkach, plakatach i folderach i nie musisz za to dodatkowo płacić.
cztery fundamentalne barwy farb służących w poligrafii.
C
cyan
błękit triadowy
turkus
M
magenta
czerwień triadowa
karmazyn
Y
yellow
żółcień triadowa
żółcień
K
key (black)
czerń triadowa
czerń

Słownik Airboard:
Co oznacza Nadmuchiwana powietrzem dwustronna ściana reklamowa cmyk co znaczy.
Słownik Account Supervisor:
Co oznacza Tak zwanyprzedmenedżer. Osoba oczekująca na promocję na menegera cmyk krzyżówka.
Słownik CMYK:
Co oznacza czterech podstawowych kolorów farb drukarskich służących powszechnie w druku kolorowym w poligrafii. Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów oprócz koloru czarnego cmyk co to jest.
Słownik Nowe Na Forum:
Co oznacza Wszystkie kategorie Dyskusje o poszczególnych stronach: Dyskusje poszczególnych stron Dyskusje o poszczególnych stronach: Usunięte wątki Techniczne: Menu Techniczne: Hasła Techniczne: Pliki cmyk słownik.
Słownik Corian:
Co oznacza Materiał wytwarzany poprzez firmę DU PONT. Złożona jest z naturalnego minerału - wodorotlenku glinu, metakrylanu metylu i pigmentów. Używany w wyposażeniu wnętrz i do produkcji gadżetów reklamowych cmyk czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: