DTP co to jest
Co znaczy DTP? Co to jest: czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które.

Czy przydatne?

Co to jest DTP

Definicja DTP: DTP (Desktop Publishing) - termin oznaczający ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które zostaną powielone sposobami poligraficznymi. Inaczej mówiąc DTP to jest komputerowe przygotowanie do druku, od powstania projektu, po wykorzystanie naświetlarek, czy maszyn drukarskich

Słownik CMYK:
Co oznacza czterech podstawowych kolorów farb drukarskich służących powszechnie w druku kolorowym w poligrafii. Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów oprócz koloru czarnego dtp co znaczy.
Słownik Layout:
Co oznacza Layout - sposób przedstawienia, wygląd na przykład ulotki dtp krzyżówka.
Słownik Czym Jest Wiki:
Co oznacza największego sajtu typu Wiki: Wiki, a precyzyjnie WikiWiki, to nazwa pewnego rodzaju stron internetowych, które można tworzyć, edytować i zamieniać bezpośrednio z poziomu przeglądarki. I właśnie o to dtp co to jest.
Słownik Above The Line (ATL):
Co oznacza – metoda działań i strategii marketingowych prowadzonych w szablonowych mediach masowych. Kluczowymi nośnikami reklam ATL są: TV, radio, prasa, plakat, outdoor (reklama zewnętrzna), indoor (reklama dtp słownik.
Słownik DTP:
Co oznacza Publishing) - termin oznaczający ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które zostaną powielone sposobami poligraficznymi. Inaczej mówiąc DTP to jest komputerowe dtp czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: