Strona powitalna co to jest
Co znaczy Strona powitalna? Co to jest: najczęściej są one niepełne a czasem także zawierają błędy.

Czy przydatne?

Co to jest Strona powitalna

Definicja STRONA POWITALNA: W sieci znajduje się sporo słowników reklamowych, jednak najczęściej są one niepełne a czasem także zawierają błędy. Dlatego powstała ta strona - leksykon opiera się na mechanizmie Wiki co znaczy, iż możesz zarówno dodawać własne hasła jak i zamieniać te już istniejące, jeżeli uważasz iż są niepełne albo mijają się z prawdą.
Pamiętaj o prawach autorskich! Nie kopiuj treści z innych stron, tylko twórz swoje hasła!
Możesz edytować zawartość słownika naciskając przycisk edytuj albo wybierając znajdujące się u dołu strony łącze o tej samej nazwie. Nie musisz być zalogowany, tak aby edytować leksykon! Mechanizm zakłada na każdą edytowaną stronę 15-minutową blokadę. znaczy to, iż w ciągu 15 min., nikt inny poza osobą, która pierwsza zaczęła edytować, nie będzie mógł wprowadzić jakichkolwiek zmian do treści danego hasła. Możesz wtedy przejść do edycji innego hasła, albo wrócić do hasła za jakiś czas.
Stwórzmy wspólnie największy darmowy leksykon reklamy w sieci!
Zachęcam także do zapoznania się z działem dokumentacji i pomocy na http://www.wikidot.com.
jeżeli chcesz już przejść do edytowania i oglądania słownika wybierz edytuj menu
jeżeli chcesz zgłosić nadużycie, kradzież swoich tekstów albo inny problem - pisz: moc.liamg|aksreigami#moc.liamg|aksreigami .
jeżeli masz jakieś uwagi, sugestie albo zwyczajnie chcesz napisać, iż to świetny pomysł ;) adres jest ten sam.
Powodzenia!
Irena Magierska
http://zjadamyreklamy.blox.pl
P.S. Niestety część interfejsu (okienka, komunikaty i tym podobne) napisana jest nadal w języku angielskim, lecz nie wpływa to na strony edycyjne

Słownik ABC Method (Metoda ABC):
Co oznacza własną nazwę z j. z angielskiego: Skrót znaczy: A - Attention - uwaga B - Benefit - korzyść C - Close - zamknięcie Sposób bazuje na przyciągnięciu uwagi Klienta, zaprezentowaniu mu korzyści płynących strona powitalna co znaczy.
Słownik ATL:
Co oznacza Zobacz Above the line (ATL strona powitalna krzyżówka.
Słownik Jak Dołączyć?:
Co oznacza Zmień zawartość tej strony wedle Twoją polityką kierowania i uprawnień (Zarządzaj sajtem) i skasuj tę notatkę strona powitalna co to jest.
Słownik Broszura:
Co oznacza Broszura - wydawnictwo zwarte, nie przekraczające 49 stron strona powitalna słownik.
Słownik Advertorial:
Co oznacza To jest płatna tekstowa reklama prasowa. Zwykle taka forma reklamy, w naglówku albo stopce strony jest wyraźnie opisana. Np., iż to jest artykuł promocyjny albo artykuł reklamowy strona powitalna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: