dentexpo 2009 co to jest
Jak leczyć Dentexpo 2009? Czym jest przedstawiciele największych polskich spółek stomatologicznych.

Czy przydatne?

Definicja Dentexpo 2009

Co oznacza DENTEXPO 2009: W dniach 16-18 kwietnia do Warszawy zjechali przedstawiciele największych polskich spółek stomatologicznych i lekarze. W takich dniach w Pałacu Kultury i Edukacji odbywała się następna edycja targów Dentexpo. Jak zapewniają organizatorzy, Dentexpo to największe w stolicy spotkanie lekarzy stomatologów z producentami i dystrybutorami sprzętu, leków i środków farmaceutycznych, stosowanych w codziennej praktyce dentystycznej.
W tym roku na targach własną ofertę zaprezentowało aż 247 spółek z 12 państw, a targi odwiedziło łącznie powyżej 1900 stomatologów i techników dentystycznych.Na targach wręczono trzy statuetki Grand Prix Dentexpo 2009. Były to trzy równorzędne nagrody, które trafiły do spółek:Cerkamed za Calcipast - nietwardniejący wodorotlenek wapnia w formie gotowej do użycia pasty;Amadar za Unit stomatologiczny A-DEC 300;Bestom za VELscope – urządzenie, które dzięki - wykorzystaniu zjawiska wizualizacji fluorescencji tkankowej - umożliwia diagnozowanie i wykrywanie inicjalnych zmian zapalnych i nowotworowych błony śluzowej j. ustnej i języka.W swym werdykcie jury kierowało się w pierwszym rzędzie kryterium użytkowości i nowoczesności rozwiązań technicznych, walorami użytkowymi i wkładem polskiej myśli technicznej. Warto gdyż zaznaczyć, iż spółka Cerkamed jest w 100 procent spółką polska, jednym z testerów prototypu unitu A-DEC 300 był warszawski doktor, który użytkował unit jeszcze zanim trafił do produkcji i wysyłał własne spostrzeżenia do centrali A-DEC’a w stanach zjednoczonych ameryki. Nieznany jest tylko związek VELscope z polską myślą techniczną, lecz urządzenie jest tak innowacyjne, iż z pewnością warto było je dostrzec. To już druga nagroda dla tego urządzenia (przedtem dostał nagrodę na KRAKDENT 2009)w trakcie targów DENTEXPO 2009 odbyły się 34 godziny kursów medycznych.W trzydniowym ZjeĽdzie Szkoleniowym „Nowości Stomatologii Praktycznej” udział wzięło 364 stomatologów. W okresie sesji poruszano między innymi problemy powiązane z radiologią, ortodoncją, leczeniem implantoprotetycznym, protetyką i profilaktyką w gabinecie stomatologicznym. Z kolei w równolegle prowadzonym kursie medycznym Quintessence „Wizje i rewizje nowoczesnej stomatologii”, przedstawiającym „gorące” problemy nowoczesnej praktyki stomatologicznej uczestniczyło 451 stomatologów. (PR)

Stomatolog Dokumentacja Medyczna W Postępowaniu Sądowym:
Dentysta prawidłowej dokumentacji dowodowej jest ważne dla postępowania sądowego, gdyż regularnie w przypadkach skarg dotyczących postępowania lekarzy, stosunki pacjenta i lekarza są zgoła odmienne dentexpo 2009.
Stomatolog Darmowe Leczenie Bez Ubezpieczenia:
Dentysta polskie i miejsce zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej wystarcza osobom poniżej 18 roku życia i kobietom w momencie ciąży, porodu i połogu do nabycia prawa do świadczeń zdrowotnych dentexpo 2009.
Stomatolog Dobra Wieść Dla Protetyków:
Dentysta 2011 r. pojawiło się rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w kwestii wysokości opłat za zgłoszenia i powiadomienia dotyczące wyrobów i wysokości opłat za złożenie wniosku o dentexpo 2009.
Stomatolog Dyscyplinarka Za Brak Polisy OC:
Dentysta Ministerstwa Zdrowia wynika, iż osoby, które po 12 czerwca nie wykupiły obowiązkowego ubezpieczenia, mogą zostać ukarane poprzez rzecznika odpowiedzialności zawodowej karą upomnienia, nagany dentexpo 2009.
Stomatolog Dlaczego Światło LED?:
Dentysta poprawne oświetlenie miejsca pracy wie każdy z nas, nie zależnie od tego czym zajmuje się na co dzień. Przełomem (i to nie tylko w stomatologii) było wynalezienie diody LED (z angielskiego light dentexpo 2009.

Czym jest Dentexpo 2009 znaczenie w Słownik dentystyczny D .

  • Dodano:
  • Autor: