nowe co to jest
Jak leczyć Nowe DUO? Czym jest zaprezentowała nowy schemat unitu o nazwie DUO. Premiera unitu.

Czy przydatne?

Definicja Nowe DUO

Co oznacza NOWE DUO: W okresie targów IDS w Kolonii spółka Castellini zaprezentowała nowy schemat unitu o nazwie DUO. Premiera unitu spotkała się z sporym uznaniem stomatologów. W Polsce unit ten także już jest popularny. Oferuje go spółka Promedus. Unowocześniona wersja modelu DUO dostała od konstruktorów Castellini sporo nowych rozwiązań i udogodnień. W pierwszej kolejności skupiono się na poprawie ergonomii pracy.
Udoskonalono mechanizmy przegubów przedmiotów ruchomych. Lekko dotykając stolik lekarza albo tackę, można zmienić ich położenie. Panel kontrolny, który do chwili obecnej był w centrum konsoli został przeniesiony na prawą stronę. Dlatego jest łatwiejszy dostęp do niego. Na panelu znalazła się także przeglądarka RTG. Konsola lekarza może być zaopatrzona w maksymalnie 5 instrumentów. Każdy rękaw jest mocowany na wyważonym pantografie, który eliminuje nadwyrężanie nadgarstków lekarza. Następną nowością jest stolik asysty z regulacją w kierunku: góra – dół. Panel sterujący na stoliku asysty pozwala kontrolować ruch fotela, uruchamiać lampę i mechanizm wodny (napełnianie kubka, spłukiwane miski). W nowym modelu unitu DUO strzykawka z podgrzewaniem po stronie lekarza jest w standardzie. Fotel Dama ma bardzo szeroki zakres regulacji wysokości, by uzyskać optymalną pozycję w każdej sytuacji klinicznej. Ze względów bezpieczeństwa ruch fotela blokuje się automatycznie w okresie pracy instrumentów. Nowy przesuwny zagłówek artykulacyjny zapewnia idealne dopasowanie do wzrostu pacjenta. Lampa zabiegowa unitu emituje natężenie światła o mocy aż 35.000 luxów. Lampa zaopatrzona jest w szczególny filtr zapobiegający foto-polimeryzacji. (PR)

Stomatolog NGS 1/2008:
Dentysta najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Jego premiera będzie miała miejsce na zbliżających się targach Krakdent. W najnowszym numerze dużo miejsca zajmują artykuły powiązane z nowe duo.
Stomatolog NFZ Zapłaci Więcej:
Dentysta zmienił rozporządzenie w sprawie wykazu gwarantowanych świadczeń lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych. Rozszerza ono grupę osób, które podczas leczenia mogą skorzystać ze znieczulenia nowe duo.
Stomatolog Numery Na Receptach Od 4 Stycznia:
Dentysta weszło w życie zarządzenie Prezesa NFZ  (Zarządzenie Nr 1/2012/DGL) dotyczące zasad stawiania odpowiednich numerów na receptach w odpowiednich miejscach.   Na podstawie § 3 ust. 4 rozporządzenia nowe duo.
Stomatolog Niepokój Wobec Zmian:
Dentysta województw wyrazili zaniepokojenie wobec nowego pomysłu NFZ mającego na celu zmianę zasad finansowania świadczeń opieki zdrowotnej. Także projekt o zmianie samodzielnych zakładów opieki zdrowotnej w nowe duo.
Stomatolog NGS 5/2009:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Szczegółowy lista treści wydania 5/2009 znajduje się tutaj. Tym wspólnie sporo stron naszego pisma zajmują kwestie powiązane z prawem. Opublikowaliśmy nowe duo.

Czym jest Nowe DUO znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: