nowe co to jest
Jak leczyć Nowe DUO? Czym jest zaprezentowała nowy schemat unitu o nazwie DUO. Premiera unitu.

Czy przydatne?

Definicja Nowe DUO

Co oznacza NOWE DUO: W okresie targów IDS w Kolonii spółka Castellini zaprezentowała nowy schemat unitu o nazwie DUO. Premiera unitu spotkała się z sporym uznaniem stomatologów. W Polsce unit ten także już jest popularny. Oferuje go spółka Promedus. Unowocześniona wersja modelu DUO dostała od konstruktorów Castellini sporo nowych rozwiązań i udogodnień. W pierwszej kolejności skupiono się na poprawie ergonomii pracy.
Udoskonalono mechanizmy przegubów przedmiotów ruchomych. Lekko dotykając stolik lekarza albo tackę, można zmienić ich położenie. Panel kontrolny, który do chwili obecnej był w centrum konsoli został przeniesiony na prawą stronę. Dlatego jest łatwiejszy dostęp do niego. Na panelu znalazła się także przeglądarka RTG. Konsola lekarza może być zaopatrzona w maksymalnie 5 instrumentów. Każdy rękaw jest mocowany na wyważonym pantografie, który eliminuje nadwyrężanie nadgarstków lekarza. Następną nowością jest stolik asysty z regulacją w kierunku: góra – dół. Panel sterujący na stoliku asysty pozwala kontrolować ruch fotela, uruchamiać lampę i mechanizm wodny (napełnianie kubka, spłukiwane miski). W nowym modelu unitu DUO strzykawka z podgrzewaniem po stronie lekarza jest w standardzie. Fotel Dama ma bardzo szeroki zakres regulacji wysokości, by uzyskać optymalną pozycję w każdej sytuacji klinicznej. Ze względów bezpieczeństwa ruch fotela blokuje się automatycznie w okresie pracy instrumentów. Nowy przesuwny zagłówek artykulacyjny zapewnia idealne dopasowanie do wzrostu pacjenta. Lampa zabiegowa unitu emituje natężenie światła o mocy aż 35.000 luxów. Lampa zaopatrzona jest w szczególny filtr zapobiegający foto-polimeryzacji. (PR)

Stomatolog Nowy Gnatus:
Dentysta DentalHolding wprowadziła do sprzedaży najnowszy unit stomatologiczny brazylijskiej spółki Gnatus Syncrus New GL Inova. Konstruując ten unit inżynierowie kierowali się w pierwszej kolejności nowe duo.
Stomatolog Nowość: E-Recepta!:
Dentysta 3,8 mln zł ma kosztować wdrożenie programu elektronicznej recepty. W tym roku będzie on testowany tylko w jednym woj.. Lecz już za trzy lata e-recepty będą wypisywać lekarze w całym państwie nowe duo.
Stomatolog Nowe Rozporządzenie Rzutem Na Taśmę:
Dentysta 2011 weszło w życie rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r.  w kwestii rodzajów i zakresu dokumentacji medycznej i metody jej przetwarzania pomiędzy innymi w gabinecie nowe duo.
Stomatolog NGS 7/2011:
Dentysta ostatni w tym roku numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. W tym numerze wiele miejsca poświęciliśmy oświetleniu gabinetu, w specjalny sposób uwzględniając nowoczesne oświetlenie LED-owe. Okazuje nowe duo.
Stomatolog NGS 3/2010:
Dentysta numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.W numerze tym wydrukowaliśmy gotowe do powieszenia w poczekalni prawa pacjenta. Ponadto wnikliwie opisaliśmy projekt rozporządzenia o kwalifikacjach asystentek nowe duo.

Czym jest Nowe DUO znaczenie w Słownik dentystyczny N .

  • Dodano:
  • Autor: