Automatyczny dialer co to jest
Co znaczy Automatyczny dialer? Co to jest: udziału operatora, dzwoni na wybraną przedtem grupę.

Czy przydatne?

Co to jest Automatyczny dialer

Definicja AUTOMATYCZNY DIALER: Termin stosowany w telemarketingu. Urządzenie które, bez udziału operatora, dzwoni na wybraną przedtem grupę numerów telefonów i odtwarza nagraną informacja. Może znacząco zwiększyć efektywność telemarketingu wychodzącego jednak nie potrafi rozpoznać czy odtwarza informacja automatycznej sekretarce, dziecku czy innej osobie, która nie należy do ekipy docelowej. Może być integralną częścią mechanizmu telefonicznego albo osobnym urządzeniem.
Wybrane automatyczne dialery nie przestają odtwarzać informacje nawet jeżeli osoba, do której realizowany jest telefon, się rozłączyła. Na zachodzie użycie automatycznych dialerów jest ograniczone różnymi przepisami prawnymi

Słownik Above The Line (ATL):
Co oznacza – metoda działań i strategii marketingowych prowadzonych w szablonowych mediach masowych. Kluczowymi nośnikami reklam ATL są: TV, radio, prasa, plakat, outdoor (reklama zewnętrzna), indoor (reklama automatyczny dialer.
Słownik ABC Method (Metoda ABC):
Co oznacza własną nazwę z j. z angielskiego: Skrót znaczy: A - Attention - uwaga B - Benefit - korzyść C - Close - zamknięcie Sposób bazuje na przyciągnięciu uwagi Klienta, zaprezentowaniu mu korzyści płynących automatyczny dialer.
Słownik Adserwer:
Co oznacza Adserwer (z angielskiego: adserver or advertising server automatyczny dialer.
Słownik Advertorial:
Co oznacza To jest płatna tekstowa reklama prasowa. Zwykle taka forma reklamy, w naglówku albo stopce strony jest wyraźnie opisana. Np., iż to jest artykuł promocyjny albo artykuł reklamowy automatyczny dialer.
Słownik Airboard:
Co oznacza Nadmuchiwana powietrzem dwustronna ściana reklamowa automatyczny dialer.
  • Dodano:
  • Autor: