cede 2009 co to jest
Jak leczyć CEDE 2009? Czym jest Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE. Była to jej druga edycja.

Czy przydatne?

Definicja CEDE 2009

Co oznacza CEDE 2009: 26 września 2009 skończyła się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE. Była to jej druga edycja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku wystawę odwiedziło powyżej 12 tys lekarzy, techników dentystycznych, asystentek, przedstawicieli spółek związanych z branżą stomatologiczną.
Wystawa CEDE jest głównym wydarzeniem branży stomatologicznej w Polsce. Udział w niej biorą nie tylko wszyscy wiodący na naszym rynku producenci i dystrybutorzy, z roku na rok powiększa się liczba spółek spoza naszego państwie. Zmiana miejsca organizacji wystawy, z czym związana jest znacząca poprawa warunków w jakich się odbywa, wpłynęła na poprawę jej wizerunku. CEDE to spotkanie profesjonalistów. W tym roku wystawę odwiedziło powyżej 12 tys lekarzy, techników dentystycznych, asystentek, przedstawicieli spółek związanych z branżą stomatologiczną. Stanowi to 5% przyrost w relacji do roku 2008. Na powierzchni powyżej 15 tys m kw własną ofertę prezentowało 300 wystawców.Wystawie tradycyjnie towarzyszył Zjazd Zespołów Stomatologicznych. W dziesięciu sesjach zjazdowych uczestniczyło 1776 lekarzy i techników dentystycznych. Największym zainteresowaniem cieszyły się sesje:
Okluzja – kontrowersje diagnostyczne i lecznicze
Sztuka odbudowy tkanek zęba z materiałów złożonych
Efekt praktyki pod lupą psychologii. Bilans zysków i strat
Pierwsza pomoc w nagłych sytuacjach w gabinecie stomatologicznym.Po raz pierwszy trzy stowarzyszenia techników dentystycznych (Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych, Krajowe Stowarzyszenie Techników Dentystycznych i Izba Gospodarcza Techników Dentystycznych) zorganizowały razem dwudniową sesję dla techników dentystycznychKierownikiem naukowym Zjazdu Zespołów Stomatologicznych jest Pan Prof. Stanisław Suliborski z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.równocześnie w salach warsztatowych odbywały się wykłady, kursy, warsztaty organizowane poprzez wystawców.24 września zebrała się Komisja Konkursowa GRAND PRIX CEDE 2009 w składzie:
Prof. Marek Ziętek – przewodniczący
Pani Bożena Florczyk – prezes PTTD
Prof. dr hab. Honorata Shaw – Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Dr Andrzej Baszkowski - Wielkopolska Izba Lekarska
Dr hab. med. Mariusz Pryliński - Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Prof. dr hab. Stanisław Suliborski – Uniwersytet Medyczny w ŁodziKomisja w tajnym głosowaniu przyznała następujące nagrody:
w kategorii „Sprzęt Stomatologiczny” ex aequo dla spółek: Amadar Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością za Unit stomatologiczny A-DEC 300 i Septodont Polska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością za Endometr ApexDAL z blue tooth
w kategorii „Sprzęt Techniczny” nagrody nie przyznano
w kategorii „Materiały” dla spółki GC Europe N.V – EEO Poland za GC Tissue Conditioner
w kategorii „ Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” dla spółki GC Europe N.V – EEO Poland za GC Dry Mouth GelStatuetki Grand Prix CEDE 2009 zostały wręczone w okresie Bankietu CEDE. Także w okresie Bankietu Pan Prof. Zbigniew Jańczuk dostał nagrodę The Elmer S. Best Memorial Award to jest nagroda ustanowiona w 1962 r. dla upamiętnienia założyciela Akademii Pierre Faucharda Elmera S. Besta. Jest ona przyznawana poprzez komitet nagród APF raz w roku jednej osobie spoza Stanów Zjednoczonych. Po raz pierwszy nagroda została przyznana przedstawicielowi Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalnie na tę okoliczność przyleciał z USA Prezydent APF Dr Charles G. Eller. Oficjalną część Bankietu zakończył świetny występ Hanny Banaszak

Stomatolog Co To Jest Suma Gwarancyjna OC?:
Dentysta jednego zdarzenia, czy wszystkich zdarzeń w momencie ubezpieczenia? Czy jeżeli mamy w jednym okresie rozliczeniowym dwa zdarzenia to suma gwarancyjna się wymienia. Co to w ogóle jest suma gwarancyjna cede 2009.
Stomatolog Co Wolno Dentyście?:
Dentysta ubezpieczeni wyższą kwotą ubezpieczenia OC, nie mogą wykonywać zabiegów przewidzianych dla lekarzy ze specjalizacją chirurgii stomatologicznej i chirurgii twarzowo-szczękowej. W praktyce znaczy to cede 2009.
Stomatolog Cenowa Zmowa:
Dentysta Dentystów Pracodawców Ochrony Zdrowia wystosował protest w związku z proponowanymi przez fundusz wycenami świadczeń stomatologicznych. Małopolski  Narodowy Fundusz Zdrowia uważa, że jest to rodzaj cede 2009.
Stomatolog Ciąg Dalszy Walki NRL O Refundację:
Dentysta Lekarska zwołała na 2 grudnia nadzwyczajne posiedzenie, by omówić zmiany w ustawie refundacyjnej. 4 listopada NRL wystosowała stanowisko popierające podpisanie oświadczenia wyjaśniającego cede 2009.
Stomatolog Czyste Buty Pacjentów I Podłoga W Gabinecie:
Dentysta to podstawowa zasada obowiązująca w każdym gabinecie. PóĽna jesień i zima to okresy niesprzyjające utrzymaniu porządku. Kluczowym Ľródłem zanieczyszczeń jest obuwie pacjentów. To właśnie na nim cede 2009.

Czym jest CEDE 2009 znaczenie w Słownik dentystyczny C .

  • Dodano:
  • Autor: