cmos sironie co to jest
Jak leczyć CMOS w Sironie? Czym jest pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG.

Czy przydatne?

Definicja CMOS w Sironie

Co oznacza CMOS W SIRONIE:   


W systemie radiografii cyfrowej firmy Sirona po raz pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG wykonany w technologii CMOS. Do tej pory inżynierowie Sirony stosowali inne rozwiązania, ale rozwój technologii CMOS  wymusił na nich zmiany techniczne.

Dzięki nowym rozwiązaniom czujnik jest wyraĽnie mniejszy i cieńszy. Ułatwia to poprawne umieszczenie go w jamie ustnej pacjenta. Interfejs złącza wykonany jest w technologii USB, co zapewnia szybką transmisję danych pomiędzy czytnikiem i komputerem, a kompaktowa forma złącza sprzyja wygodnej pracy lekarza. Zastosowano też tzw. inteligentne mocowanie przewodu na tylnej ścianie czujnika. W ten sposóbprzewód się mniej zużywa, jest rzadziej zginany, a przez to występuje mniej uszkodzeń.  Forma Sirona daje pięcioletnią gwarancję na czujnik i przewód. Przewód może być naprawiony. Nie trzeba wymieniać przewodu razem z czujnikiem, co jest oczywiście dość kosztowne. Obudowa czujnika wyposażona jest w osłony przeciwuderzeniowe, znacznie zwiększając jego trwałość.

Stomatolog Cementy Duo - Utwardzalne:
Dentysta powszechnie wykonuje się w stomatologii prace protetyczne: pełnoceramiczne, uzupełnienia typu onlay, inlay, prace z włókien szklanych, a wreszcie tradycyjną koronę, albo most porcelanowy. Dlatego cmos w sironie.
Stomatolog Centralny Wykaz Ubezpieczonych Dla Lekarzy Online:
Dentysta możliwe będzie sprawdzenie on-line czy pacjent jest ubezpieczony, czy także nie. Posłuży do tego Centralny Lista Ubezpieczonych.   Dotychczas Centralny Lista Ubezpieczonych był prowadzony poprzez NFZ cmos w sironie.
Stomatolog Co Powinno Być Na Paragonie Fiskalnym?:
Dentysta tajemnicą co powinno być na paragonie fiskalnym. Minister Zdrowia nie zdołał określić jasno terminologii, która powinna widnieć na paragonie, a lekarze dentyści niestety dostają sprzeczne komunikaty cmos w sironie.
Stomatolog CeDe 2007 Zakończone:
Dentysta stomatolodzy spotkali się w gościnnej Łodzi na targach CeDe. W tym roku ŁódĽ gościła nas, niestety, po raz ostatni. Za rok CeDe odbędzie się w Poznaniu. Jakie były te ostatnie łodzkie targi? Dla cmos w sironie.
Stomatolog CEREC W Nowym Świetle:
Dentysta nowości prezentowanych poprzez firmę Sirona na targach IDS w Kolonii była konsola CEREC AC. Kluczowym elementem nowej konsoli jest kamera CEREC Bluecam, którą odznacza zupełnie nowy mechanizm cmos w sironie.

Czym jest CMOS w Sironie znaczenie w Słownik dentystyczny C .

  • Dodano:
  • Autor: