cmos sironie co to jest
Jak leczyć CMOS w Sironie? Czym jest pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG.

Czy przydatne?

Definicja CMOS w Sironie

Co oznacza CMOS W SIRONIE:   


W systemie radiografii cyfrowej firmy Sirona po raz pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG wykonany w technologii CMOS. Do tej pory inżynierowie Sirony stosowali inne rozwiązania, ale rozwój technologii CMOS  wymusił na nich zmiany techniczne.

Dzięki nowym rozwiązaniom czujnik jest wyraĽnie mniejszy i cieńszy. Ułatwia to poprawne umieszczenie go w jamie ustnej pacjenta. Interfejs złącza wykonany jest w technologii USB, co zapewnia szybką transmisję danych pomiędzy czytnikiem i komputerem, a kompaktowa forma złącza sprzyja wygodnej pracy lekarza. Zastosowano też tzw. inteligentne mocowanie przewodu na tylnej ścianie czujnika. W ten sposóbprzewód się mniej zużywa, jest rzadziej zginany, a przez to występuje mniej uszkodzeń.  Forma Sirona daje pięcioletnią gwarancję na czujnik i przewód. Przewód może być naprawiony. Nie trzeba wymieniać przewodu razem z czujnikiem, co jest oczywiście dość kosztowne. Obudowa czujnika wyposażona jest w osłony przeciwuderzeniowe, znacznie zwiększając jego trwałość.

Stomatolog Co Wolno Dentyście?:
Dentysta ubezpieczeni wyższą kwotą ubezpieczenia OC, nie mogą wykonywać zabiegów przewidzianych dla lekarzy ze specjalizacją chirurgii stomatologicznej i chirurgii twarzowo-szczękowej. W praktyce znaczy to cmos w sironie.
Stomatolog Charakterystyka Produktu Leczniczego - Jedyna I Nieomylna?:
Dentysta przepisać lek dla wykorzystania innego niż wskazanego w charakterystyce produktu leczniczego? Każdy lek dopuszczony do obrotu ma własną charakterystykę – Ch.P.L a więc tak zwany charakterystykę cmos w sironie.
Stomatolog CeDe 2007 Zakończone:
Dentysta stomatolodzy spotkali się w gościnnej Łodzi na targach CeDe. W tym roku ŁódĽ gościła nas, niestety, po raz ostatni. Za rok CeDe odbędzie się w Poznaniu. Jakie były te ostatnie łodzkie targi? Dla cmos w sironie.
Stomatolog Cenowa Zmowa:
Dentysta Dentystów Pracodawców Ochrony Zdrowia wystosował protest w związku z proponowanymi przez fundusz wycenami świadczeń stomatologicznych. Małopolski  Narodowy Fundusz Zdrowia uważa, że jest to rodzaj cmos w sironie.
Stomatolog Co Powinno Być Na Paragonie Fiskalnym?:
Dentysta tajemnicą co powinno być na paragonie fiskalnym. Minister Zdrowia nie zdołał określić jasno terminologii, która powinna widnieć na paragonie, a lekarze dentyści niestety dostają sprzeczne komunikaty cmos w sironie.

Czym jest CMOS w Sironie znaczenie w Słownik dentystyczny C .

  • Dodano:
  • Autor: