cmos sironie co to jest
Jak leczyć CMOS w Sironie? Czym jest pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG.

Czy przydatne?

Definicja CMOS w Sironie

Co oznacza CMOS W SIRONIE:   


W systemie radiografii cyfrowej firmy Sirona po raz pierwszy zastosowano sensor do cyfrowego odczytu zdjęć RTG wykonany w technologii CMOS. Do tej pory inżynierowie Sirony stosowali inne rozwiązania, ale rozwój technologii CMOS  wymusił na nich zmiany techniczne.

Dzięki nowym rozwiązaniom czujnik jest wyraĽnie mniejszy i cieńszy. Ułatwia to poprawne umieszczenie go w jamie ustnej pacjenta. Interfejs złącza wykonany jest w technologii USB, co zapewnia szybką transmisję danych pomiędzy czytnikiem i komputerem, a kompaktowa forma złącza sprzyja wygodnej pracy lekarza. Zastosowano też tzw. inteligentne mocowanie przewodu na tylnej ścianie czujnika. W ten sposóbprzewód się mniej zużywa, jest rzadziej zginany, a przez to występuje mniej uszkodzeń.  Forma Sirona daje pięcioletnią gwarancję na czujnik i przewód. Przewód może być naprawiony. Nie trzeba wymieniać przewodu razem z czujnikiem, co jest oczywiście dość kosztowne. Obudowa czujnika wyposażona jest w osłony przeciwuderzeniowe, znacznie zwiększając jego trwałość.

Stomatolog Ceny (Niezbyt) Oczekiwane:
Dentysta mosimage}Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu ogłosił ceny oczekiwane w związku z konkursem ofert o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej dotyczącym leczenia cmos w sironie.
Stomatolog CEDE 2009:
Dentysta skończyła się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE. Była to jej druga edycja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku wystawę odwiedziło powyżej 12 tys cmos w sironie.
Stomatolog Czyste Buty Pacjentów I Podłoga W Gabinecie:
Dentysta to podstawowa zasada obowiązująca w każdym gabinecie. PóĽna jesień i zima to okresy niesprzyjające utrzymaniu porządku. Kluczowym Ľródłem zanieczyszczeń jest obuwie pacjentów. To właśnie na nim cmos w sironie.
Stomatolog Co Przysługuje Bezpłatnie Pacjentowi W Ramach NFZ?:
Dentysta prowadzący prywatny przychodnia chce podpisać umowę z NFZ to warto, by wiedział co przysługuje pacjentowi bezpłatnie w ramach funduszu. A ma on prawo raz w roku do odbycia badania stomatologicznego cmos w sironie.
Stomatolog Centralny Wykaz Ubezpieczonych Dla Lekarzy Online:
Dentysta możliwe będzie sprawdzenie on-line czy pacjent jest ubezpieczony, czy także nie. Posłuży do tego Centralny Lista Ubezpieczonych.   Dotychczas Centralny Lista Ubezpieczonych był prowadzony poprzez NFZ cmos w sironie.

Czym jest CMOS w Sironie znaczenie w Słownik dentystyczny C .

  • Dodano:
  • Autor: