krakdent 2011 co to jest
Jak leczyć Krakdent 2011? Czym jest wielkości w Polsce, poprzeczka wysoko postawiona i spełnione.

Czy przydatne?

Definicja Krakdent 2011

Co oznacza KRAKDENT 2011: Jedne z lepiej zorganizowanych Targów, drugie pod względem wielkości w Polsce, poprzeczka wysoko postawiona i spełnione oczekiwania – słowa Agaty Boguskiej z spółki Suvoroff Trade to najkrótsze podsumowanie 19 edycji Targów Stomatologicznych Krakdent, organizowanych poprzez Targi w Krakowie.
 
Tegoroczna wystawa, która odbyła się dniach 3-5 marca 2011r., zgromadziła 280 wystawców, pośród których znalazły się spółki nie tylko z Polski, lecz także z Ukrainy, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Estonii, Niemiec, a nawet Korei Południowej. Trafność oferty wystawców znalazła potwierdzenie we frekwencji. Impreza zgromadziła powyżej 10 tys. zwiedzających. - Uczestniczę w Krakdencie od kilkunastu edycji. Aktualnie poszukuję wyposażenia dużej kliniki. Zakupy będą na pewno spore. Targi są dla mnie cennym źródłem informacji. Z katalogów nie dowiem się, jak wygodny jest fotel, ani jak wygląda jego obsługa, a te wiadomości dla lekarza praktyka są najważniejsze – mówi Ewa Młyńczak z Wrocławia. Tradycyjnie na targach zostały przyznane Medale Najwyższej Jakości. Wyboru najlepszych produktów prezentowanych w trakcie Targów dokonała Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. Marka Ziętka.
W kategorii: sprzęt, aparatura diagnostyczno - zabiegowa i instrumentarium stomatologiczne zwyciężył zbiór do wypełniania kanałów korzeniowych Superendo Alpha II i Superendo Beta. W kategorii: sprzęt, aparatura i instrumentarium do techniki dentystycznej - Mikrospawarka Phaser MX-2 z mikroskopem. W kategorii: materiały stomatologiczne i kliniczne - G-aenial Universal Flo spółki GC i Biodentine spółki Septodont, a w kategorii inne - portal wideo Dentowizja. Wyłoniono także laureata Konkursu na Najładniejsze Stoisko Targowe, którym została spółka Blend A Med. - Cieszymy się, iż nasze stoisko się podoba. Podobne stoiska i rozwiązania wizualne można zobaczyć na największych europejskich imprezach targowych w Kolonii, Moskwie, Turcji. Czujemy się wyróżnieni – mówi Piotr Wuczkowski. Absolutną nowością tegorocznego Krakdentu była Dentopomoc, a więc wspólna akcja Targów w Krakowie i wystawców, polegająca na okazaniu pomocy domom dziecka i rodzinom zastępczym z Małopolski. spółki stomatologiczne przekazały szczoteczki, pasty do zębów, kubeczki, fundamentalne środki higieniczne, maskotki i zorganizowały wizyty stomatologiczne z prelekcjami i darmowymi przeglądami stanu uzębienia. – Pierwsza edycja akcji skończyła się sukcesem.
Aż 19 spółek postanowiło zadbać o zdrowy uśmiech najmłodszych. Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku, w trakcie jubileuszowych dwudziestych już Targów Krakdent, nabierze jeszcze większego rozpędu i dzięki hojności naszych wystawców będziemy mogli pomóc większej liczbie placówek – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie. (PR)

Stomatolog Konkursy W NFZ Na 2011 Rok Od 15 Września:
Dentysta Od 15 września NFZ będzie ogłaszać konkursy ofert na 2011 rok. Tak szybkie rozpoczęcie konkursów podyktowane jest troską o płynne przejście między 2010 i 2011 rokiem - tak by pacjenci nie odczuli tego krakdent 2011.
Stomatolog Krakdentowa Premiera:
Dentysta Trzeciego marca 2011 r. w Krakowie w trakcie pierwszego dnia prestiżowych targów Krakdent, spółka Amadar przygotowała prapremierę nowego unitu spółki A-dec krakdent 2011.
Stomatolog Kasy Fiskalne Dla Lekarzy:
Dentysta Chcesz wiedzieć więcej na ten temat... Zaloguj się na naszej stronie krakdent 2011.
Stomatolog Kasy Fiskalne Dla Lekarzy Od 2011 ?:
Dentysta Najprawdopodobniej od 2011 roku lekarze będą musieli korzystać w swoich gabinetach kas fiskalnych. Chcesz wiedzieć więcej czytaj tutaj (po zalogowaniu krakdent 2011.
Stomatolog Kurs Internetowy Dla Stomatologów:
Dentysta swojej witrynie internetowej (w zakładce aktualności) bezpłatne kursy e-learningowe dla stomatologów „Postępy w stomatologii”. To jest projekt Akademii Medycznej we Wrocławiu finansowany poprzez Unię krakdent 2011.

Czym jest Krakdent 2011 znaczenie w Słownik dentystyczny K .

  • Dodano:
  • Autor: