nowy co to jest
Jak leczyć Nowy NGS? Czym jest Gabinetu Stomatologicznego. Gazeta będzie miała własne stoisko na.

Czy przydatne?

Definicja Nowy NGS

Co to znaczy: Wydaliśmy następny, już czwarty w tym roku, numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Gazeta będzie miała własne stoisko na targach Baltdentica w Gdańsku 11 czerwca. Sporo artykułów poświęciliśmy zagadnieniom prawnym. Jak się okazuje, od 1 maja 2011 r. lekarze będą musieli zaopatrzyć swój przychodnia w kasy fiskalne. Od października 2010 r. w gabinetach i przychodniach będzie musiała wisieć wiadomość o zakazie palenia. A już od 11 czerwca 2010 r. wszyscy lekarze będą musieli mieć wykupione obligatoryjne polisy OC, nawet jeżeli mają ciągle obowiązujące polisy dobrowolne. Szersze omówienie tych tematów znajdą Kraj w najnowszym numerze NGS.
Lista treści popularny tutaj
Zaprenumeruj już dziś.
W dalszej części magazynu czytelnicy znajdą obszerny tekst o halitozie, tlenku cyrkonu, a również o sposobach irygacji kanałów. Przedstawiamy także sposób na niedrogie odnowienie foteli stomatologicznych i opisaliśmy najnowszy mechanizm radiografii, wykorzystujący bezkablowe połączenie indukcyjne.
Oczywiście jak zazwyczaj w naszej gazecie nie zabraknie komentarzy do głownych zmian prawnych i opisu nowości, które zostały w ostatnim czasie wprowadzone na polski rynek.
jeżeli nie mają Kraj wykupionej prenumeraty zapraszamy do zakupów. Jak kupić prenumeratę – wciśnij tutaj. Ewentualnie zadzwoń: 22 844 49 42 w godz. 9-14

Czym jest Nowy NGS znaczenie w Słownik dentystyczny N .