wiertła diamentowe co to jest
Jak leczyć Wiertła diamentowe? Czym jest Na ulotkach promocyjnych, folderach czy reklamach w opisie.

Czy przydatne?

Definicja Wiertła diamentowe

Co oznacza WIERTŁA DIAMENTOWE: Czy istnieją wielowarstwowe narzędzia z nasypem diamentowym? Na ulotkach promocyjnych, folderach czy reklamach w opisie narzędzi diamentowych pojawia się przymiotnik „wielowarstwowe”. Czy to właściwe sformuowanie?- otóż nie.. Nie istnieją diamentowe narzędzia wielowarstwowe. Nie wymyślono gdyż jeszcze technologii, która aby połączyła dwie warstwy diamentów w taki sposób, by po zdarciu pierwszej od razu zaczęła pracować druga. Wielowarstwowe jest jedynie lepiszcze niklowe przytwierdzające rodniki do trzpienia wiertła.
>> więcej w NGS 1/2007

Stomatolog W Obronie Prawa Do Reklamy:
Dentysta mosimage}Naczelna Izba Lekarska dąży do tego, żeby niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej mogły się reklamować na takich samych zasadach jak inne firmy. Dziś NZOZ-y podlegają bardzo rygorystycznym wiertła diamentowe.
Stomatolog Więcej Specjalistów Dzięki Nowemu Rozporządzeniu:
Dentysta rozporządzenie Ministra Zdrowia w kwestii specjalizacji lekarzy i lekarzy dentystów, które wymienia rozporządzenie z dnia 20 października 2005 roku. Regulaminy w nim zawarte mają zwiększyć liczbę wiertła diamentowe.
Stomatolog Więcej O E-Receptach:
Dentysta w Lesznie albo Koninie zostanie wprowadzony prepilotażowy program e-recepty. Wykonawcą będzie spółka Hewlett-Packard Polska. Program prototypowy potrwa pół roku, na jego podstawie zostanie utworzony wiertła diamentowe.
Stomatolog Wypróbuj Ekonomiczną Pandę:
Dentysta Dentomax, sprzedająca unit Panda Ergonomic Premium, umożliwia zwrot unitu w terminie do 30 dni od daty zakupu, gdyby okazało się, iż nie spełnia on oczekiwań. Klientowi, który kupi Pandę i zapłaci za wiertła diamentowe.
Stomatolog Wprowadzenie Nowych Czasokresów Od 2011 Roku:
Dentysta Zdrowia wydało pismo do Prezesa NFZ wyrażające zgodę, aby czasokresy, które przewidziane są w rozporządzeniu dotyczącym wykazu stomatologicznych świadczeń gwarantowanych liczyły się od 1 stycznia wiertła diamentowe.

Czym jest Wiertła diamentowe znaczenie w Słownik dentystyczny W .

  • Dodano:
  • Autor: