wykup prenumeratę jeszcze roku co to jest
Jak leczyć Wykup prenumeratę NGS jeszcze w tym roku? Czym jest czekają nas od 1 stycznia 2011 roku.

Czy przydatne?

Definicja Wykup prenumeratę NGS jeszcze w tym roku

Co oznacza WYKUP PRENUMERATĘ NGS JESZCZE W TYM ROKU: Pewnie wielokrotnie słyszałeś o podwyżkach VAT, które czekają nas od 1 stycznia 2011 roku. Czy można im przeciwdziałać? Tak. Zakupy trzeba zrobić jeszcze w tym roku.
Co prawda w większości przypadków podatek VAT wzrośnie tylko o 1 proc. z 22 na 23. Jednak w razie prenumeraty czasopism naukowych, które do chwili obecnej były obłożone zerową kwotą VAT-u, ta podwyżka będzie znacząca. Od 1 stycznia cena prenumeraty rocznej Nowego Gabinetu Stomatologicznego wzrośnie z 70 na 80 zł, a cena prenumeraty dwuletniej z 120 na 140 zł.
Dlatego zachęcamy, by podjąć decyzję o wykupieniu prenumeraty jeszcze w tym roku.
 
Nawet, jeżeli dotychczasowa prenumerata kończy się w marcu, czy czerwcu 2011 roku na przelewie proszę napisać kontynuacja prenumeraty. Wtedy automatycznie przedłużymy prenumeratę o rok albo dwa od momentu, gdzie wygasa wcześniejsza.
Jak zamówić prenumeratę NOWEGO GABINETU Stomatologicznego?
by zamówić "papierową" prenumeratę NGS-u, należy wpłacić na podane konto 70 albo 120 zł.
70 zł to zapłata za roczną prenumeratę NGS-u. 120 zł kosztuje prenumerata dwuletnia.
NUMER KONTA: Kredyt Bank Spółka akcyjna VII oddział w Warszawie, filia nr 3 08 1500 1865 1218 6010 8933 0000 SPS, ul. Modzelewskiego 67 / 4 02-679 Warszawa
Po dokonaniu płatności należy przesłać faksem, e-mailem, albo listownie potwierdzenie dokonania wpłaty wspólnie z adresem, na który gazeta ma być wysyłana.
Osoby, które chcą dostać fakturę VAT, muszą ponadto przysłać wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury i upoważnienie do jej wystawienia bez podpisu odbiorcy.
UWAGA: Faktury wystawiamy tylko pośrodku 7 dni od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. Dlatego prosimy o przysłanie danych do faktury pośrodku 7 dni od wpłacenia pieniędzy. Po upływie tego czasu nie będziemy już mogli wystawić faktury VAT. Fakturę wystawiamy z data wpłynięcia pieniędzy na konto.
Szczegółowych informacji udziela dział prenumeraty
Tel. (22) 8 444 942, w godz. 10-14 (pn-pt) Fax. (22) 3 98 78 85
Patrz lista treści najnowszego wydania NGS 1/2011 >>>

Stomatolog Weszła W Życie Nowa Ustawa O Odpadach:
Dentysta życie ustawa o zmianie ustawy o odpadach z 28 kwietnia tego roku. Zmniejsza ona kary za brak ewidencji odpadów i prowadzenie jej niezgodnie z obowiązującymi przepisami (kara grzywny będzie zależała wykup prenumeratę ngs jeszcze w tym roku.
Stomatolog Wybielanie Zębów Będzie Bezpieczne:
Dentysta pacjentów i konsumentów - w taki sposób Porada Lekarzy Dentystów Europejskich (CED) skomentowała decyzję Porady UE o zaakceptowaniu nowelizacji regulaminów dyrektywy dotyczącej produktów wykup prenumeratę ngs jeszcze w tym roku.
Stomatolog Więcej Czasu Na Dostosowanie ZOZ-Ów:
Dentysta roku, lecz o trzy lata dłużej mają ZOZ-y na dostosowanie się do nowych regulaminów w kwestii wymogów sanitarnych, które zostały określone w 2006 roku w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Gazeta Prawna wykup prenumeratę ngs jeszcze w tym roku.
Stomatolog Wprowadzenie Nowych Czasokresów Od 2011 Roku:
Dentysta Zdrowia wydało pismo do Prezesa NFZ wyrażające zgodę, aby czasokresy, które przewidziane są w rozporządzeniu dotyczącym wykazu stomatologicznych świadczeń gwarantowanych liczyły się od 1 stycznia wykup prenumeratę ngs jeszcze w tym roku.
Stomatolog Walka O Leczenie Kanałowe W Ramach NFZ:
Dentysta interpretacja regulaminów to przyczyna dla którego zdaniem Naczelnej Porady Lekarskiej należało złożyć 2 września wniosek o niezgodność z Konstytucją RP zapisu dotyczącego leczenia endodontycznego wykup prenumeratę ngs jeszcze w tym roku.

Czym jest Wykup prenumeratę NGS jeszcze znaczenie w Słownik dentystyczny W .

  • Dodano:
  • Autor: