Akcja Imienna co to jest
Definicja Akcja Imienna. Co oznacza oświadczeniem właściciela (i regularnie za zgodą zarządu firmy.

Czy przydatne?

Co to jest Akcja Imienna

Definicja AKCJA IMIENNA: akcja, która może być zbywana tylko za pisemnym oświadczeniem właściciela (i regularnie za zgodą zarządu firmy). Zarząd firmy zobowiązany jest prowadzić księgę akcji imiennych, a więc księgę akcyjną, gdzie figuruje imię i nazwisko (spółka) (i adres posiadacza akcji.

Znaczenie Akcja Na Okaziciela:
Słownik akcja nie zawierająca danych osobowych akcjonariusza, której zbywalność nie może zostać ograniczona, a sprzedaż nie wymaga zachowania żadnej szczególnej formy akcja imienna co to jest.
Znaczenie All Risks:
Słownik Zapis oznaczający w umowach ubezpieczeniowych ubezpieczenie majątku od wszystkich ryzyk z wyjątkiem numerycznie wyłączonych, wymienionych w OWU - ogólnych warunkach umowy akcja imienna definicja.
Znaczenie Audyt:
Słownik ocena organizacji, mechanizmów, mechanizmów czy produktów, która powinna być realizowana poprzez kompetentne i obiektywne osoby, albo spółki akcja imienna co znaczy.
Znaczenie Aktywa (Assets):
Słownik ogół środków gospodarczych, którymi dysponuje w danym momencie przedsiębiorstwo akcja imienna słownik.
Znaczenie Aport:
Słownik świadczenie na pokrycie kapitału zakładowego albo akcyjnego, wniesione do firmy kapitałowej w formie niepieniężnej akcja imienna znaczenie.

Czym jest Akcja Imienna znaczenie w Słownik finansowy A .

  • Dodano:
  • Autor: