Ekran izolujący; ekran co to jest
Co to jest Ekran izolujący; ekran wodoszczelny. Wyjaśnienie wodoszczelny Przegroda na drodze.

Czy przydatne?

Co to jest Ekran izolujący; ekran wodoszczelny

Definicja EKRAN IZOLUJĄCY; EKRAN WODOSZCZELNY: Ekran izolujący; ekran wodoszczelny
Przegroda na drodze strumienia wód podziemnych wykonana z materiału o właściwościach izolacyjnych, ograniczająca albo uniemożliwiająca ich dopływ do obiektu typu: wyrobisko górnicze podziemne, wyrobisko górnicze odkrywkowe czy wykop budowlany. E.i. służący jest przeważnie do odcięcia → infiltracji wód rzecznych. → Warunki hydrogeologiczne złoża, → Zawodnienie kopalni.[TB].

Słownik Efekt Sitowy:
Znaczenie Ultrafiltracja, mechanizmy membranowe, filtracja jonów, sukces filtracyjny, Korżyńskiego sukces, filtracyjna metasomatoza 1. Zespół nie w pełni rozpoznanych mechanizmów elektrokinetycznych i ekran izolujący; ekran wodoszczelny.
Słownik Efekt Pojemnościowy Studni:
Znaczenie pojemnościowy studni Odstępstwo przebiegu depresji wywołanej pompowaniem w studni idealnej o pomijalnej wartości średnicy i depresji w studni rzeczywistej, której średnica wyklucza pominięcie wpływu ekran izolujący; ekran wodoszczelny.
Słownik Ewaporacja E; Parowanie:
Znaczenie parowanie Mechanizmy, gdzie woda znajdująca się na powierzchni terenu w ciekłym albo stałym stanie skupienia przechodzi w stan lotny i unosi się do atmosfery. Składają się na to mechanizmy fizyczne ekran izolujący; ekran wodoszczelny.
Słownik Emisja Zanieczyszczeń; Emisja Substancji Zanieczyszczających:
Znaczenie zanieczyszczeń; emisja substancji zanieczyszczających Wydzielanie zanieczyszczeń, polutantów, z ognisk zanieczyszczenia do różnych środowisk, na przykład liczba zanieczyszczeń pyłowych albo gazowych ekran izolujący; ekran wodoszczelny.
Słownik Ekspertyza Hydrogeologiczna; Orzeczenie Hydrogeologiczne:
Znaczenie hydrogeologiczna; orzeczenie hydrogeologiczne Opracowanie prezentujące praktyczne wnioski wspólnie z ich uzasadnieniem, dotyczące wąskiego zagadnienia z zakresu hydrogeologii, wykonane poprzez ekran izolujący; ekran wodoszczelny.

Czym jest Ekran izolujący; ekran znaczenie w Słownik definicje E

  • Dodano:
  • Autor: