polskie meble co to jest
Jak leczyć Polskie meble z HPL-u? Czym jest najwyższej jakości meble medyczne, „szyte” na miarę.

Czy przydatne?

Definicja Polskie meble z HPL-u

Co oznacza POLSKIE MEBLE Z HPL-U: Polska spółka MEDdesign zaprezentowała na targach CeDe 2009 najwyższej jakości meble medyczne, „szyte” na miarę.Przyszedł nam do głowy pomysł powstania polskiego produktu, który spełniałby wymogi takiego środowiska pracy, jakim jest przychodnia stomatologiczny – mówi Marcin Możdżeń, właściciel spółki. Meble Vario, o modułowej konstrukcji, można dowolnie zestawiać wg indywidualnych potrzeb i możliwości architektonicznych gabinetu.
To są inne meble niż dotychczas oferowane poprzez krajowych producentów, różnią się chociażby technologią. Naszym zdaniem, jak także użytkowników, technologia służąca w meblarstwie korzystająca z płyty wiórowej i MDF, nie sprawdza się w gabinetach lekarskich. Nasza technologia pozwala nam na osiągnięcie jakości konkurencyjnej wobec produktów renomowanych marek zagranicznych. Dlatego także zdecydowaliśmy się na dość unikatową i kosztowną technologię, lecz korzystną dla klientów.Korpusy mebli wykonane są z wodoodpornej sklejki liściastej, obustronnie pokrytej laminatem HPL o grubości 0,9 mm.Fronty wykonane są w całości z HPL-u o grubości 15 mm, na zewnątrz pokryte specjalistycznym lakierem, atestowanym do stosowania w salach operacyjnych.W celu uzyskania maksymalnej dokładności wszystkie przedmioty modułów są wycinane i frezowane na maszynach CNC. HPL (high pressure laminate) jest materiałem w 100% odpornym na wodę i na działanie środków chemicznych, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, ma atesty PZH.- Jako ciekawostkę dodam, że laminat HPL jest służący w panelach podłogowych jako wierzchnia, najtwardsza warstwa o grubości raptem 0,1 mm. My stosujemy wielokrotnie grubsze płyty – wyjaśnia Marcin Możdżeń.W meblach wykorzystano uchwyty niemieckiej spółki Hettich, wykonane z jednolitego pręta stali nierdzewnej. Wszystkie zawiasy i wkłady szuflad typu TANDEM BOX w kolorze białym są produktami austriackiej spółki BLUM.mechanizm uchylania frontów w module wiszącym to flagowy ..mechanizm Lift TOP HS spółki Hettich. Wszystkie zastosowane poprzez nas przedmioty spółki BLUM i Hettich to ich „topowe” rozwiązania, mającej dożywotnią gwarancję.Blat, umywalka i zlew wykonane są z konglomeratu spółki Kerrock, stanową jednolitą powierzchnię, bez zbędnych łączeń, szczelin i otworów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży stomatologicznej i wykształcenie w dziedzinie wzornictwa pozwoliło nam utworzyć wytwór wysokiej jakości, o unikatowych rozwiązaniach, spełniający wysokie wymogi pod względem ergonomii, higieny i funkcjonalności – zachwala właściciel spółki.Premiera naszych mebli miała miejsce na CEDE w Poznaniu. Ku naszemu zadowoleniu meble spotkały się z sporym zainteresowaniem lekarzy, przykładających sporą wagę do jakości i trwałości wyposażenia we własnych gabinetach. Nasza oferta, pod względem jakościowym konkurująca z zagraniczną, jest bardzo atrakcyjna pod względem cenowym. (PR)

Stomatolog Państwo Przyjazne Stomatologii?:
Dentysta Porozumienia Stomatologów spotkali się z Sejmową Komisją Zdrowia. W swoim 19-stronnicowym wystąpieniu o sugerującym tytule „kraj Przyjazne Stomatologii” poruszyli sprawy niskiej wyceny świadczeń polskie meble z hpl-u.
Stomatolog Poszerzona Kaniula:
Dentysta zaprezentowała nową kaniulę, która jest szczególnie sugerowana przy piaskowaniu. Końcówka Kaniuli jest rozszerzona i ma kształt lejka. Dlatego zbiera aż o 20 procent więcej piasku w porównaniu do polskie meble z hpl-u.
Stomatolog Podwyżki Dla Stażystów:
Dentysta podpisał rozporządzenie, gdzie wymienił kwotę podstawowego wynagrodzenia miesięcznego dla lekarza albo lekarza dentysty odbywającego staż i specjalizację w ramach rezydentury. Lekarze dostaną polskie meble z hpl-u.
Stomatolog Parosin:
Dentysta preparat Parosin to zintegrowane połączenie dwu związków chemicznych: nadtlenku wodoru i chlorheksydyny. Substancje te połączono otrzymując, przy w miarę niskim stężeniu, bardzo stabilny i trwały polskie meble z hpl-u.
Stomatolog Prawa Lekarza Dentysty:
Dentysta pisze o prawach pacjenta, lecz rzadko porusza się temat praw lekarza. Wynika to z podejścia do zawodu lekarza jako służby socjalnej i jest przeciwwagą dla dawnego podejścia (jeszcze z XIX wieku polskie meble z hpl-u.

Czym jest Polskie meble z HPL-u znaczenie w Słownik dentystyczny P .

  • Dodano:
  • Autor: