Fkus co to jest
Definicja Fiskus. Co oznacza Kolokwialnie urząd skarbowy, skarb państwa. Co to jest Fiskus słownik.

Czy przydatne?

Co to jest Fiskus

Definicja FISKUS: Kolokwialnie urząd skarbowy, skarb państwa.

Znaczenie Finanse Publiczne:
Słownik mechanizmy powiązane z gromadzeniem i rozdysponowywaniem publicznych zasobów pieniężnych; na finanse publiczne składają się: budżety państwa i samorządowe i fundusze celowe fiskus co znaczy.
Znaczenie Fundusze Prywatyzacji:
Słownik się inwestycjami w papiery wartościowe powiązane z Programem Powszechnej Prywatyzacji (akcje NFI, akcje firm uczestniczących w tym programie). Gdyż w portfelu znajdują się przeważnie akcje, fundusze fiskus krzyżówka.
Znaczenie Futures (Kontrakt Terminowy):
Słownik finansowy, będący rodzajem umowy, gdzie sprzedający zobowiązuje się sprzedać określony instrument bazowy za ściśle określoną cenę w ściśle określonym terminie, a kupujący zobowiązuje się kupić ten fiskus co to jest.
Znaczenie Firma:
Słownik nazwa, pod którą osoba fizyczna albo prawna prowadzi przedsiębiorstwo; jest dobrem niematerialnym, lecz mającym wartość majątkową fiskus słownik.
Znaczenie Faktor (Factor):
Słownik w transakcjach faktoringowych podmiot nabywający wierzytelności przysługujące faktorantowi i świadczący dodatkowe usługi w ramach zawartej umowy faktoringowej w zamian za otrzymywaną prowizję fiskus czym jest.

Czym jest Fiskus znaczenie w Słownik finansowy F .

  • Dodano:
  • Autor: