Fundusz Ubezpieczeniowy co to jest
Definicja Fundusz Ubezpieczeniowy. Co oznacza własnym (netto), która umożliwia zakładowi.

Czy przydatne?

Co to jest Fundusz Ubezpieczeniowy

Definicja FUNDUSZ UBEZPIECZENIOWY: Stawka rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na udziale własnym (netto), która umożliwia zakładowi ubezpieczeń wywiązanie się ze zobowiązań (wypłatę odszkodowań) wobec ubezpieczonych.

Znaczenie Fiskus:
Słownik Kolokwialnie urząd skarbowy, skarb państwa fundusz ubezpieczeniowy.
Znaczenie Fundusze Inwestycyjne Otwarte (Fio):
Słownik Posiadają zmienną liczbę uczestników i zmienną liczbę jednostek uczestnictwa reprezentujących jednakowe prawa majątkowe; mogą zbywać jednostki udziałowe bez ograniczeń fundusz ubezpieczeniowy.
Znaczenie Franszyza:
Słownik Uzgodniona i zapisana w polisie stawka do wysokości której ubezpieczajacy (ubezpieczony) współuczestniczy w każdej szkodzie fundusz ubezpieczeniowy.
Znaczenie Fundusze Prywatyzacji:
Słownik się inwestycjami w papiery wartościowe powiązane z Programem Powszechnej Prywatyzacji (akcje NFI, akcje firm uczestniczących w tym programie). Gdyż w portfelu znajdują się przeważnie akcje, fundusze fundusz ubezpieczeniowy.
Znaczenie Finanse Publiczne:
Słownik mechanizmy powiązane z gromadzeniem i rozdysponowywaniem publicznych zasobów pieniężnych; na finanse publiczne składają się: budżety państwa i samorządowe i fundusze celowe fundusz ubezpieczeniowy.

Czym jest Fundusz Ubezpieczeniowy znaczenie w Słownik finansowy F .

  • Dodano:
  • Autor: