Sygnalizator głębokości co to jest
Co to jest Sygnalizator głębokości; głębokościomierz. Wyjaśnienie głębokościomierz Przyrząd.

Czy przydatne?

Co to jest Głębokościomierz Głębokości Sygnalizator

Definicja SYGNALIZATOR GŁĘBOKOŚCI; GŁĘBOKOŚCIOMIERZ: Sygnalizator głębokości; głębokościomierz
Przyrząd wykorzystywany do pomiaru głębokości występowania zwierciadła wód podziemnych. Może to być na przykład świstawka, a więc gwizdek hydrogeologiczny, → batometr, sygnalizator świetlny albo elektryczny z odczytem na powierzchni.[AK].

Słownik Solanki Tarcz Kontynentalnych:
Znaczenie kontynentalnych Wysokostężone wody typu Cl–Na–Ca, stwierdzone między innymi na sporych głębokościach w utworach krystalicznych tarczy kanadyjskiej, tarczy fennoskandzkiej i in., a również w głębokim sygnalizator głębokości; głębokościomierz.
Słownik Studnia Chłonna:
Znaczenie Studnia, do której woda jest wlewana albo zatłaczana bądź dla sztucznego wzbogacania zasobów warstwy wodonośnej, bądź dla przejęcia wód z odwodnień, których nie ma dokąd odprowadzić, bądź dla sygnalizator głębokości; głębokościomierz.
Słownik Stabilizacja Zwierciadła Wody:
Znaczenie zwierciadła wody 1. Mechanizm. Podnoszenie się zwierciadła wód podziemnych w studniach i otworach hydrogeologicznych powiązane z wyrównywaniem się ciśnienia. 2. Sukces. Określenie się poziomu sygnalizator głębokości; głębokościomierz.
Słownik Skład Bakteriologiczny Wody:
Znaczenie bakteriologiczny wody W podziemnych wodach naturalnych i zanieczyszczonych antropogenicznie żyją różne bakterie biorące aktywny udział w przemianach hydrogeochemicznych. Definicja s.b.w. jest służące sygnalizator głębokości; głębokościomierz.
Słownik Studnia Szybowa; Studnia Kopana:
Znaczenie studnia kopana Studnia kopana, na ogół wielkośrednicowa (średnica większa od 0,75 m, regularnie 1,5 – 2,0 m), pracująca poprzez dno z → zasypką (na dnie studni) filtrującą, gruboziarnistą (ryc. 110 sygnalizator głębokości; głębokościomierz.

Czym jest Sygnalizator głębokości znaczenie w Słownik definicje S

  • Dodano:
  • Autor: