Zapotrzebowanie na wodę co to jest
Co to jest Zapotrzebowanie na wodę. Wyjaśnienie Liczba wody na jednostkę czasu konieczna do.

Czy przydatne?

Co to jest Wodę Na Zapotrzebowanie

Definicja ZAPOTRZEBOWANIE NA WODĘ: Zapotrzebowanie na wodę
Liczba wody na jednostkę czasu konieczna do zaspokojenia potrzeb ludności, przemysłu, rzemiosła i rolnictwa w danej miejscowości, regionie, jednostce administracyjnej i tym podobne[JD].

Słownik Źródło:
Znaczenie naturalny, skoncentrowany wypływ wody podziemnej na powierzchni terenu albo w dnie zbiornika wodnego (→ ź. zatopione). Ź. występuje w miejscu, gdzie powierzchnia terenu przecina → warstwę wodonośną zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasoby Wodne:
Znaczenie zasoby wodne Całość wód (powierzchniowych i podziemnych) możliwych do użytkowania.[AK zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasoby Statyczne (Wiekowe) Wód Podziemnych:
Znaczenie wiekowe) wód podziemnych Całkowita objętość wody wolnej zawartej w porach i innych próżniach zbiornika wód podziemnych, określona dla danej chwili, niezależnie od ruchu wody. Wyrażana jest w zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasilanie Lateralne; Zasilanie Boczne:
Znaczenie Zasilanie lateralne; zasilanie boczne Zasilanie → zbiornika wód podziemnych (poziomu wodonośnego) poprzez wody podziemne sąsiedniego zbiornika znajdującego się w bezpośrednim kontakcie.[SK zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasoby Regionalne Wód Podziemnych:
Znaczenie wód podziemnych Zasoby wód podziemnych określonego → regionu hydrogeologicznego, → struktury hydrogeologicznej albo innego obszaru o pow. odpowiadającej regionowi. W ustaleniu ich wielkości zapotrzebowanie na wodę.

Czym jest Zapotrzebowanie na wodę znaczenie w Słownik definicje Z

  • Dodano:
  • Autor: