Zapotrzebowanie na wodę co to jest
Co to jest Zapotrzebowanie na wodę. Wyjaśnienie Liczba wody na jednostkę czasu konieczna do.

Czy przydatne?

Co to jest Wodę Na Zapotrzebowanie

Definicja ZAPOTRZEBOWANIE NA WODĘ: Zapotrzebowanie na wodę
Liczba wody na jednostkę czasu konieczna do zaspokojenia potrzeb ludności, przemysłu, rzemiosła i rolnictwa w danej miejscowości, regionie, jednostce administracyjnej i tym podobne[JD].

Słownik Związki Ropopochodne; Substancje R., Produkty R.:
Znaczenie ropopochodne; substancje r., produkty r. Wszystkie związki organiczne pochodzące z zastosowania i przerobu ropy naftowej (PN). Mogą być oznaczane sumarycznie albo jako związki indywidualne. Występują zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasoby Dyspozycyjne:
Znaczenie Liczba wód podziemnych zbiornika albo jego części nadających się i możliwych do zastosowania gospodarczego przy zachowaniu ograniczeń związanych z wymogami ochrony środowiska naturalnego. Pojęcie z zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Zasypka (Na Dnie Studni):
Znaczenie studni) Materiał filtracyjny na dnie → studni szybowej albo → studni bezfiltrowej, w przeciwieństwie od → obsypki rozmieszczonej → w studni filtrowej wzdłuż części roboczej filtru.[AK zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Znacznik:
Znaczenie charakterystyczna wprowadzana w sposób naturalny albo sztuczny do strumienia wód podziemnych, umożliwiająca identyfikację i/ albo opisywanie strumienia i charakteryzowanie jego ruchu (drogę zapotrzebowanie na wodę.
Słownik Źródło Wody Słodkiej; Źródło Zwykłe:
Znaczenie słodkiej; źródło zwyczajne Źródło, którego wody charakteryzują się niską mineralizacją, zawierającą 100-500 mg/dm3 rozpuszczonych substancji stałych. Wysłodzenie wód jest efektem intensywnego zapotrzebowanie na wodę.

Czym jest Zapotrzebowanie na wodę znaczenie w Słownik definicje Z

  • Dodano:
  • Autor: