Lot handlowy co to jest
Definicja Lot handlowy w prawie. Znaczenie lądowaniem handlowym art. 2 pkt 9 Ustawy z dnia 3 lipca.

Czy przydatne?

Definicja Lot handlowy w prawie

Definicja z ang. Lot Sales, z niem. Los Verkaufs.

Słownik LOT HANDLOWY: Lot związany z lądowaniem handlowym
art. 2 pkt 9 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze
.

Znaczenie Lokator:
Wyjaśnienie rozumieć najemcę lokalu albo osobę używającą lokal na podstawie innego tytułu prawnego niż prawo własności. art. 2 ust. 1 ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie lot handlowy.
Znaczenie Lądowanie Handlowe:
Wyjaśnienie Lądowanie w celu zabrania albo pozostawienia pasażerów, bagażu, towarów albo poczty, przewożonych odpłatnie art. 2 pkt 8 Ustawy z dnia 3 lipca 2002r. Prawo lotnicze lot handlowy.
Znaczenie Lokal Socjalny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal nadający się do zamieszkania z racji na wyposażenie i stan techniczny, którego powierzchnia pokoi przypadająca na członka gospodarstwa domowego najemcy nie może być mniejsza niż 5 m2 lot handlowy.
Znaczenie Lądowisko:
Wyjaśnienie na lądzie, wodzie albo innej powierzchni w całości albo w części przeznaczony do wykonywania startów, lądowań i naziemnego ruchu statków powietrznych, ujęty w ewidencji lądowisk art. 2 pkt 5 Ustawy z lot handlowy.
Znaczenie Lokal Zamienny:
Wyjaśnienie rozumieć lokal znajdujący się w tej samej miejscowości, gdzie jest położony lokal dotychczasowy, zaopatrzony w przynajmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był zaopatrzony lokal stosowany lot handlowy.

Czym jest Lot handlowy znaczenie w Słownik prawo L .

  • Dodano:
  • Autor: