Użytkownik EETS co to jest
Definicja Użytkownik EETS w prawie. Znaczenie albo prawna), która zawiera umowę z dostawcą EETS w.

Czy przydatne?

Definicja Użytkownik EETS w prawie

Definicja z ang. user EETS, z niem. Benutzer EETS.

Słownik UŻYTKOWNIK EETS: Osoba (fizyczna albo prawna), która zawiera umowę z dostawcą EETS w celu uzyskania dostępu do usługi EETS
DECYZJA KOMISJI nr 2009/750/EC z dnia 6 października 2009 roku w kwestii definicji europejskiej usługi koszty elektronicznej i jej przedmiotów technicznych.

Znaczenie Usługa:
Wyjaśnienie Czynność świadczona odpłatnie, wymieniona w klasyfikacjach wydanych na podstawie regulaminów o statystyce publicznej użytkownik eets.
Znaczenie Upadłość:
Wyjaśnienie się w relacji do dłużnika, który stał się niewypłacalny. Art. 10 Prawa upadlościowego Dłużnik jest niewypłacalny, jeśli nie wykonuje swoich wymagalnych zobowiązań. Dłużnika będącego osobą prawną lub użytkownik eets.
Znaczenie Uczestnik Postępowania:
Wyjaśnienie postępowania - (zainteresowanym) w kwestii jest każdy, czyich praw dotyczy rezultat postępowania, może on wziąć udział w każdym stanie kwestie aż do zakończenia postępowania w drugiej instancji użytkownik eets.
Znaczenie Umowa Wzajemna:
Wyjaśnienie Umowa jest wzajemna, gdy obie strony zobowiązują się w taki sposób, iż świadczenie jednej z nich ma być przykładem świadczenia drugiej. Art. 487 § 2 kodeksu cywilnego użytkownik eets.
Znaczenie Umowa Kontraktacji:
Wyjaśnienie kontraktacji producent rolny zobowiązuje się wytworzyć i dostarczyć kontraktującemu oznaczoną liczba produktów rolnych określonego rodzaju, a kontraktujący zobowiązuje się te produkty odebrać w użytkownik eets.

Czym jest Użytkownik EETS znaczenie w Słownik prawo U .

  • Dodano:
  • Autor: