Cena jednostkowa towaru co to jest
Definicja Cena jednostkowa towaru (usługi) w prawie. Znaczenie jednostkę określonego towaru (usługi.

Czy przydatne?

Definicja Cena jednostkowa towaru (usługi) w prawie

Definicja z ang. Unit price of goods (services), z niem. Stückpreis von Waren (Dienstleistungen).

Słownik CENA JEDNOSTKOWA TOWARU (USŁUGI): Cena ustalona za jednostkę określonego towaru (usługi), którego liczba albo liczba jest wyrażona w jednostkach miar, w rozumieniu przepisów o miarach.
Art. 3 ust. 1 ustwy z dnia 5 lipca 2001 o cenach.

Znaczenie Certyfikat Kompetencji Zawodowych (Według Ustawy O Transporcie Drogowym - Przyp. Red.):
Wyjaśnienie potwierdzający posiadanie kwalifikacji i wiedzy niezbędnych do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w dziedzinie transportu drogowego art. 4 pkt 20 Ustawy z dnia 6 września 2001r. o cena jednostkowa towaru (usługi).
Znaczenie Część Składowa Rzeczy:
Wyjaśnienie rzeczy jest wszystko, co nie może być od niej odłączone bez uszkodzenia albo istotnej zmiany całości lub bez uszkodzenia albo istotnej zmiany przedmiotu odłączonego.Część składowa rzeczy nie może być cena jednostkowa towaru (usługi).
Znaczenie cvv2 / cvc2:
Wyjaśnienie zabezpieczenia transakcji internetowych - 3-cyfrowy kodu znajdujący się na rewersie karty, na albo w okolicy pasku do podpisu. Kod jest wymagany przy transakcjach bez fizycznego użycia karty na cena jednostkowa towaru (usługi).
Znaczenie Chodnik:
Wyjaśnienie Część drogi przeznaczoną do ruchu pieszych. Art. 4 punkt 1 ustawy o drogach publicznych cena jednostkowa towaru (usługi).
Znaczenie Chuligański Charakter Wykroczenia:
Wyjaśnienie chuligański mają wykroczenia polegające na umyślnym godzeniu w porządek albo spokój publiczny lub umyślnym niszczeniu albo uszkadzaniu mienia, jeśli sprawca działał publicznie i w rozumieniu cena jednostkowa towaru (usługi).

Czym jest Cena jednostkowa towaru znaczenie w Słownik prawo C .

  • Dodano:
  • Autor: