Czynny żal przy popełnieniu co to jest
Definicja Czynny żal przy popełnieniu przestępstwa w prawie. Znaczenie za usiłowanie, kto.

Czy przydatne?

Definicja Czynny żal przy popełnieniu przestępstwa w prawie

Definicja z ang. Active regret at the offense, z niem. Aktive Bedauern über die Straftat.

Słownik CZYNNY ŻAL PRZY POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA: Nie podlega karze za usiłowanie, kto dobrowolnie odstąpił od dokonania albo zapobiegł skutkowi stanowiącemu znamię czynu zabronionego. Sąd może wykorzystać nadzwyczajne złagodzenie kary w relacji do sprawcy, który dobrowolnie starał się zapobiec skutkowi stanowiącemu znamię czynu zabronionego.
Art. 15 kodeksu karnego.

Znaczenie Część Lotnicza Lotniska:
Wyjaśnienie przeznaczony do startów i lądowań statków powietrznych i do związanego z tym ruchu statków powietrznych, wspólnie z urządzeniami służącymi do obsługi tego ruchu, do którego dostęp jest kontrolowany czynny żal przy popełnieniu przestępstwa.
Znaczenie cvv2 / cvc2:
Wyjaśnienie zabezpieczenia transakcji internetowych - 3-cyfrowy kodu znajdujący się na rewersie karty, na albo w okolicy pasku do podpisu. Kod jest wymagany przy transakcjach bez fizycznego użycia karty na czynny żal przy popełnieniu przestępstwa.
Znaczenie Część Składowa Gruntu:
Wyjaśnienie wyjątków w ustawie przewidzianych, do części składowych gruntu należą zwłaszcza budynki i inne urządzenia trwale z gruntem powiązane, jak także drzewa i inne rośliny od chwili zasadzenia albo czynny żal przy popełnieniu przestępstwa.
Znaczenie Chuligański Charakter Wykroczenia:
Wyjaśnienie chuligański mają wykroczenia polegające na umyślnym godzeniu w porządek albo spokój publiczny lub umyślnym niszczeniu albo uszkadzaniu mienia, jeśli sprawca działał publicznie i w rozumieniu czynny żal przy popełnieniu przestępstwa.
Znaczenie Cena Jednostkowa Towaru (Usługi):
Wyjaśnienie Cena ustalona za jednostkę określonego towaru (usługi), którego liczba albo liczba jest wyrażona w jednostkach miar, w rozumieniu przepisów o miarach. Art. 3 ust. 1 ustwy z dnia 5 lipca 2001 o cenach czynny żal przy popełnieniu przestępstwa.

Czym jest Czynny żal przy popełnieniu znaczenie w Słownik prawo C .

  • Dodano:
  • Autor: